Expedice a Srazy Zde budou postupem času umístěny všechny možné plánované i neplánované expedice, "portejblíky" a srazy konané kdekoliv a kdykoliv. Očekávám i příspěvky právě o vaší akci, které samozřejmě ihned umístím na web. Máte jisté, že o tom bude vědet více lidí, ale můžete si sem vystavit i svou trofej v podobě rozpisu spojení právě vaší expedice, nebo počtu navštěvníků na srazu atd.


Expedice a portejblíky

Datum Název QTH Lokátor Organizátoři Záznam o spojení, výbava, atd.
31.12.2000 - 1.1.2001 Exp. TORICON Třemšín 827 m n.m. JN69VN George Tochovice, Vilík Příbram, Aleš Slavětín Děkujeme všem, kteří se nám ozvali na naši silvestrovskou expedici Toricon. Bylo vás hodně takže nemůžeme všechny vyjmenovat, ale v malém texťáku jsou vypsány ty nejdelší spojení spolu s volačkou, vzdáleností a naší výbavou. Počasí nám moc nepřálo, na Třemšíně bylo 15 pod nulou, ale ve stanu na rozhledně jsme to plynem vyhnali na 5°C, což už se dalo vydržet.
28.- 29.5.2000 Portábl. Třemšín Třemšín 827 m n.m. JN69VN George Tochovice a já(Vilík Pb) Děkujeme všem, kteří se nám v sobotu večer nebo v neděli ráno ozvali na náš třemšínský portáblík. Bylo vás hodně takže nemůžeme všechny vyjmenovat, ale v malém texťáku jsou vypsány ty nejdelší spojení spolu s volačkou a vzdáleností. Mimochodem nejdelší spojení jsme měli se Sokolem Prostějov(260 km). Co se týče naší výbavy; měli jsme tam dvě staničky, pětiosminku, 3 prvkovou směrovku home made od George, energie 200 Ah a pár watíků navíc. Počasí trochu deštivo a zimno asi 7°C.
13.- 14.5.2000 Portábl. Třemšín Třemšín 827 m n.m. JN69VN Pouze George Tochovice Děkuji všem, kteří mě zavolali na můj "portejbl" na Třemšíně. Jmenovitě hlavně: Franta Domažlice (za podržení), Jirka Vršovice (za schéma na Hyenu), Aleš Slavětín (za pokec v období gum), DL9GB (Německo/p Dánsko - za svatou trpělivost pro mojí němčinu-angličtinu). Dále patří dík vzdáleným stanicím z Moravy za trpělivost (volačky si nepamatuji, ale alespoň podle QTH - Vizovice, Kroměříž, Prostějov, Nové Zámky, z Čech Mladá Boleslav, Hradec Králové, Pardubice a Trutnov). Děkuju i gumákovi "4 Waty" za to, že mi nechal prostor, ráno mě dokonce i pobavil. Vzkaz pro Lukáše (nevím odkud), se kterým jsem mluvil o Packet radiu na CB --- Lukáši, pokud se chceš dovědět o PR přes SB trochu víc, napiš radši Vilíkovi. Ten se o tenhle problém zajímal trochu víc. Jeho e-mail tady někde určitě najdeš. Na slyšenou se těší George Tochovice /p Třemšín P.S. Pokud se mi podaří vše stihnout, tak příště budu mít sebou 3-prvkovou drátovou Yagi anténu na CB. Návod tady určitě někdy bude.
28-30.4.2000 Exp. Kreuzberg Křížový vrch (589 m n.m.) JN89OU Olomoucká čtyřiadvacítka (Cossma Olomouc) Budeme vysílat na kanále 26 a chtěli bysme vysílat nonstop (uvidíme, co uděla rušení).Těšíme se na spojení.


Srazy a setkání

Datum a čas Místo konání Organizátoři Pozn.
4.července 2000 v 18:00 hodin Kavárna "Sedmička", Pardubice-Jesnicanky, Chrudimská ulice, poblíž Masarykových kasáren, linka MHD č. 1 Ivan Delta Navadeci kanal: 29. Pivo: Gambrinus, Regent. Jidlo: armenske speciality.
Predbezny program - jeste to davame dohromady:
Presentace ucastniku do 18:00h - pro domaci povinne.
18:00 Zahajeni, predstaveni ucastniku.
18:10 Sireni elmag. vln nejen na 27 MHz. Vliv slunecni aktivity.
18:30 Program v sekcich:
Sekce A: Mereni vykonu stanic, porovnani PSV-metru.
Sekce B: Hod 8" disketou do dalky i hloubky.
Sekce C: Burza vseho mozneho i nemozneho
19:00 Zaver, vyhlaseni Championa v Hodu Disketou.
predani diplomu pro nejvzdalenejsiho ucastnika.
Dale pak volna diskuse, zabava a trebas i tanec...
26.února 2000 v 10.00 hodin V.sraz a III. rocník na Suchém blízko Boskovic CB ECHO BLANSKO Ukázka METEOSAT, SSTV, PACKET, burza, prodejci CB. Ubytování zajištěno, občerstvení také. Naváděcí kanál je ch. 4 na CB. !!! Tentokrát bude setkání ve stejné vesnici ovšem na druhé straně rybníka v restauraci ATHÉNA. (Sokolovna je pronajatá na 5 let jistou nejmenovanou firmou). Vstupné bude 20,- Kc. Můžete si objednat i ubytování. Ubytování a případné dotazy směrujte na tel.0501/468 257 nebo E-mail: tudor@iol.cz

Formulář pro vaše příspěvky:
odesílatel(e-mail):

zpráva:


   

Vilík Příbram